Programmatie

wo 23 mei 2018

00:00Continu Muziek
08:00Goede morgen Antwerpen
met Leo De Vlieger
10:00De Pepermolen
met Richard Cools
12:00De Notenbalk
met Johnny Van Dijck
14:00De Schatkamer
met Domien De Smet
16:00The Music-Box
met Omer Braem
18:00Melodiecarrousel
met Eddy Van Balder
20:00De Blauwe Planeet
met Bert De Grote Onbekende
22:00Continu Muziek

do 24 mei 2018

00:00Continu Muziek
08:00Goede morgen Antwerpen
met Katia
10:00De Notenkraker
met Julien Van Noten
12:00De Notenbalk
met Swa De Koning
14:00Memories
met Maria
16:00Let the good times roll
met Rob De Keyser
18:00Muzikale Gevoelens
met Robert
20:00Roulette
met Erik Mulder
22:00Muziek Mozaiek
met Eddy Deschutere

vr 25 mei 2018

00:00Continu Muziek
08:00Goede Morgen Antwerpen
met Danny Van Tichelen
10:00In The Mood
met Jan Wielemans
12:00Sing and Swing
met Rik Anthony
14:00Met Een Lied In Mijn Hart
met Mon De Lathouwer
16:00Nostalgische Klanken
met Jan Van Dam
18:00Het land van de Glimlach
met Lou Van Put
20:00’t Is van datte !
met Willem Van Walem
22:00De Platenbazaar
met Marc Gerard

za 26 mei 2018

00:00Continu Muziek
08:00Goede morgen Antwerpen
met Mark Maxi
10:00De Klankentapper
met Jan Van Dam
12:00Café Minerva
met Wilfried
14:00Souvenir Souvenir
met Luc Leman
16:00De Hut van Van Put
met Lou Van Put
18:00Continu Muziek
20:00Popcorn City (Syndicated program)
21:00Continu Muziek

zo 27 mei 2018

00:00Continu Muziek
08:00Goede morgen Antwerpen
met Danny Van Tichelen
10:00Cocktails
met Richard Cools
12:00Music All In
met Rik Bette
14:00Romantica
met Eddy De Haas
16:00Apero
met Cis Van De Bist
18:00Music Maestro Please
met Eddy Van Dessel
20:00Eenzame Harten
met Marcus
22:00Continu Muziek

ma 28 mei 2018

00:00Continu Muziek
08:00Goede Morgen Antwerpen
met Domien De Smet
11:00Al fluitend door de middag
met Gilbert
14:00Play a simple melody
met Mon De Lathouwer
16:00High Society
met Martin De Reijer
18:00Jukebox
met Marc Uyttenhove
20:00De jaren stillekes
met Achilles Van der Donck
22:00Het Slaapmutske
met Maarten Van Ghendt

di 29 mei 2018

00:00Continu Muziek
08:00Goede morgen Antwerpen
met Leo De Vlieger
10:00Minerva's Service
met Eddy Van Balder & Jan Van Dam
12:00De Vistrap
met Jan de Duinenman
14:00De Platenhoes
met Jan Wielemans
16:00Klanken Boeket
met Eddy Deschutere
18:00Unchained Melody
met Johan Van Oekelen
20:00De Muziektrein
met Fred Medley
22:00Door de nacht klinkt een lied
met Cis Van De Bist
© 2018 Radio Minerva VZW, alle rechten voorbehouden. Design & development:
www.movemedia.be